Медичні заклади області працюють у звичному режимі й забезпечені усім необхідним для роботи в умовах воєнного стану

Сьогодні, 29 листопада, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко під час брифінгу розповів про готовність медичних закладів Херсонщини в умовах воєнного стану.

За його словами, заклади охорони здоров’я наразі здійснюють ряд медичних та організаційних заходів, які зазвичай проводяться в умовах надзвичайного стану та медичної мобілізації.

Віктор Короленко зазначив, що Департаментом охорони здоров’я ОДА підготовлений і виданий наказ щодо діяльності закладів охорони здоров’я та їх можливості працювати в умовах сухопутної інтервенції для надання допомоги постраждалим із політравмами, вогнепальними пораненнями, опіками, контузіями тощо під час ведення бойових дій.

«Наразі медичні заклади області працюють у звичайному режимі так, як вони працювали до прийняття закону про воєнний стан на окремих територіях України. При цьому здійснюється перевірка медикаментозної бази, необхідної для прийому постраждалих в умовах ведення бойових дій, визначається наявна кількість ліжкомісць, скасовано й відкликано з відпусток усіх керівників медико-санітарних закладів без усіляких обмежень конституційних прав і свобод з перенесенням терміну відпочинку до завершення воєнного стану», – поінформував Віктор Короленко.

Окрім того, він звернув увагу, що тимчасово заборонено в’їзд на територію медичних закладів транспорту, який не є службовим, а для переміщення лежачих хворих є автомобілі екстреної медичної допомоги. Віктор Короленко додав, що це нормальна практика в інших областях і країнах і в мирний час.

Також посилено охорону медичних закладів області Державною службою охорони, адже вони є одними із закладів, які забезпечують життєдіяльність населення регіону.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment