Лови момент!!!!!

З таким гаслом 29.02.2020, в останній день зими, який видався, напрочуд, теплим, сонячним та емоційним, вийшли на вулиці селища Чаплинка фахівці районної філії Херсонського обласного центру зайнятості з метою презентації послуг професійного навчання у Херсонському центрі професійно технічної освіти. А починалося все з конкурсу на кращий спосіб привернення уваги жителів району до безкоштовного навчання за направленням служби зайнятості, який запропонувала представити кожному фахівцю технолог філії Ірина Ващенко. Спеціалісти підійшли до цього креативно і зрозумінням того, що говорити про цю послугу потрібно “гучніше” і “ширше”, тому і було взято за основу виїзд на територію Чаплинського кооперативного ринку у вихідний день, оскільки саме у такі дні районний центр відвідують багато гостей з усіх громад.

Це була командна робота, тому фахівці розбилися по групам, і вийшли на свої локації, які були продумані заздалегідь. Ми презентували послуги з навчання та роздавали, розроблені власноруч, буклети в районі АТБ, автостанції, на площі 200-річчя Чаплинки, де саме у цей день проводили святкування Масляної, відвідали та поспілкувалися практично з кожним продавцем з лотка на ринку, та все ж головною локацією була розкладна палатка з логотипом служби зайнятості, яка з 6-ти годин ранку майоріла в центрі селища та привертала увагу усіх своєю гучномовною презентацією, яку чути було у різних кінцях ринку, а побачити можна було безпосередньо на місці. На цій локації працювали директорка філії Вікторія Богачова та профконсультанти Світлана Модіна і Вікторія Горбунова. У них було чи не найбільше клієнтів.

Зі слів Вікторії Володимирівни, вона була горда тим, скільки слів вдячності за роботу колективу, і не тільки у день проведення заходу, а й за щоденну, вона отримала від відвідувачів.

Спрацювало це чи ні- побачимо, чи змогли донести до слухача, що мати сьогодні професію це престижно і актуально — ми старалися, але маємо надію, що уже скоро Чаплинська районна філія допоможе багатьом бажаючим отримати професію та в подальшому, знайти роботодавця та уміло приміняти свої знання на практиці.

У чому ми впевнені на сто відсотків, так це у тому, що у єдності-сила.

Ми-згуртований, дружній колектив, і разом ми обов’язково досягнемо успіху!

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment