«Кращий учень Чаплинського району»

Відповідно до листа-подання про призначення в 2019 році в рамках мотивуючої програми «Кращий учень Чаплинського району» ХОБФ Євгена Рищука Почесної нагороди учням загальноосвітніх шкіл і закладів повної загальної середньої освіти Чаплинського району було прийняте Рішення Голови ХОБФ Євгена Рищука №11/19 від 20.05.2019 про визначення переможців у номінаціях:

– «Кращий учень Чаплинського району» І ступеня – Збризький Сергій Сергійович, учень 9-А класу ОЗ НВК “Чаплинська школа-гімназія” Чаплинської селищної ради Херсонської області;

– «Кращий учень Чаплинського району» ІІ ступеня – Якименко Діана Вікторівна, учениця 11 класу Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст. Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області; «Кращий учень Чаплинського району»

-ІІІ ступеня – Котовський Вадим Євгенійович, учень 10 класу Преображенської ЗОШ І-ІІІ ст. Чаплинської районної ради Херсонської області.

Відповідно до Рішення Голови фонду, з метою підтримки талановитих учнів, всебічності та справедливості втілення Програми «Кращий учень Чаплинського району» учням, які отримували грошову винагороду від Херсонського обласного благодійного фонду Євгена Рищука попереднього року, Почесна відзнака та грошова винагорода в поточному році не призначається.

Відповідно до Положення про порядок призначення нагороди вручення нагороди відбудеться урочисто за участю Голови Благодійного фонду Євгена Рищука та уповноважених представників Фонду протягом травня-червня 2019 року.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment