Козацькому роду нема переводу

Сьогодні, як ніколи, ми все частіше звертаємося до витоків історичної спадщини, виявляємо своє патріотичне ставлення до національних героїв, пізнаємо та вшановуємо славне минуле України. Ми – нащадки козацької слави, гідні продовжити традиції наших прадідів.

З метою поглиблення знань про історичне минуле України та її війська, національно-патріотичного виховання, фізичного розвитку підростаючого покоління та залучення дітей до здорового способу життя у Преображенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня в жовтні було проведено конкурсно-розважальну програму «Козацькому роду нема переводу».

До участі в заході були залучені учні старших класів, учасники АТО (Хома Г.С.), колишні військовослужбовці (Мрачек Д., Корчинський О.) та батьки. Із числа учасників було сформовано дві команди «Чайка» та «Хортиця».

Наші хлопці – справжні козаки, хіба що без оселедця та шаблі. Зате вправність, спритність і кмітливість продемонстрували неабияку. Учасники змагань мали змогу повторити історію козацтва, перевірити свою логіку, силу, витривалість та швидкість.

Конкурси пройшли пізнавально, весело із захопленням. Учасники активно брали участь у випробуваннях. І хоч перемогу виборола одна команда, задоволення від дійства отримали всі.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment