Козацькому роду нема переводу

Сьогодні, як ніколи, ми все частіше звертаємося до витоків історичної спадщини, виявляємо своє патріотичне ставлення до національних героїв, пізнаємо та вшановуємо славне минуле України. Ми – нащадки козацької слави, гідні продовжити традиції наших прадідів.

З метою поглиблення знань про історичне минуле України та її війська, національно-патріотичного виховання, фізичного розвитку підростаючого покоління та залучення дітей до здорового способу життя у Преображенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня в жовтні було проведено конкурсно-розважальну програму «Козацькому роду нема переводу».

До участі в заході були залучені учні старших класів, учасники АТО (Хома Г.С.), колишні військовослужбовці (Мрачек Д., Корчинський О.) та батьки. Із числа учасників було сформовано дві команди «Чайка» та «Хортиця».

Наші хлопці – справжні козаки, хіба що без оселедця та шаблі. Зате вправність, спритність і кмітливість продемонстрували неабияку. Учасники змагань мали змогу повторити історію козацтва, перевірити свою логіку, силу, витривалість та швидкість.

Конкурси пройшли пізнавально, весело із захопленням. Учасники активно брали участь у випробуваннях. І хоч перемогу виборола одна команда, задоволення від дійства отримали всі.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment