Комплексна навчальна програма «Академія громадянина для кримчан у Херсоні».

Міжнародний

республіканський інститут

Спортивна площа ЗВ,

2 під’їзд, 8 поверх
м. Київ 01601, Україна
(+38 044) 289-7740
(+38 044) 289-7750 факс
www.iri.org I @IRIGlobal

В рамках реалізації в Херсонської області програми «Підзвітна та відповідальна політика» (U-RAP), яка фінансується Агенцію США з Міжнародного розвитку, в м. Херсон проводиться комплексна навчальна програма «Академія громадянина для кримчан у Херсоні». Академія є частиною програми U-RAP та реалізується в Херсонській області Міжнародним республіканським інститутом (www.iri.org.ua).

Академія розрахована на внутрішньо переміщених осіб з АР Крим які проживають у Херсонській області та спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. Учасники отримають знання з наступних тем:

Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень;
Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень;
Дієві інструменти запобігання корупції;
Розуміння своїх прав;
Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування;
Як ефективно проводити кампанії громадського лобіювання.
Найбільш активні учасники будуть рекомендовані до участі в програмах стажування Міжнародного республіканського інституту за кордоном та отримають запрошення на Національну конференцію громадян в Києві. В рамках Академії пройдуть три навчальні сесії: І сесія – 22-24 листопада, ІІ сесія – 7-8 грудня, ІІІ сесія – 13-15 грудня. МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми. Для учасників з Херсонської області організатори забезпечують проїзд та проживання в м. Херсон.

Зареєструватися для участі в Академії можна на сайті Міжнародного республіканського інституту за посиланням https://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/akademiya-gromadyanina-dlya-krimchan-u-khersoni. В разі виникнення питань будь ласка звертайтеся за тел.: 067­3235826 або ел. поштою yseliverstov@iri.org.

З повагою

Керівник тренінгового центру

Міжнародного республіканського інституту в Україні Юрій Селиверстов

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment