Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У зв’язку з складними погодними умовами, в наслідок яких на автодорогах району та в населених пунктах виникли численні снігові перемети 01 березня 20’18 року в районній державній адміністрації проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання проводилось під головуванням голови районної державної адміністрації Бурейка О.А.

На розгляд комісії виносились наступні питання: «Про ситуацію щодо очищення доріг від снігових заметів та життєзабезпечення населення» та «Про стан пожежної та техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки району».  До участі у роботі комісії запрошений Чаплинський селищний голова Фаустов О.Г.

Під час засідання комісії опрацьовувались питання щодо очистки автодоріг району від снігу, забезпечення населення товарами першої необхідності в умовах стихійного лиха, стану електропостачання в населені пункти, роботи об’єктів соціальної сфери та життєдіяльності району, а також виконання вимог чинного законодавства об’єктами підвищеної небезпеки, що знаходяться в районі.

За результатами обговорення прийняте відповідне рішення, яке доведено до всіх виконавців.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment