Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У зв’язку з складними погодними умовами, в наслідок яких на автодорогах району та в населених пунктах виникли численні снігові перемети 01 березня 20’18 року в районній державній адміністрації проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання проводилось під головуванням голови районної державної адміністрації Бурейка О.А.

На розгляд комісії виносились наступні питання: «Про ситуацію щодо очищення доріг від снігових заметів та життєзабезпечення населення» та «Про стан пожежної та техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки району».  До участі у роботі комісії запрошений Чаплинський селищний голова Фаустов О.Г.

Під час засідання комісії опрацьовувались питання щодо очистки автодоріг району від снігу, забезпечення населення товарами першої необхідності в умовах стихійного лиха, стану електропостачання в населені пункти, роботи об’єктів соціальної сфери та життєдіяльності району, а також виконання вимог чинного законодавства об’єктами підвищеної небезпеки, що знаходяться в районі.

За результатами обговорення прийняте відповідне рішення, яке доведено до всіх виконавців.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment