Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla

ДОРУЧЕННЯ

 голови районної державної адміністрації

15.08.2017 № 24-д

Щодо проведення заходів 

з благоустрою та санітарного 

утримання населених пунктів району

Подробнее...

photo

    ЧАПЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

13.10.2016 № 306

Про початок в районі

опалювального сезону

2016/17 року

           На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 жовтня 2016 року № 770 «Про початок в області опалювального періоду 2016/17 року», відповідно до пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

           У зв’язку із закінченням підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року, з метою забезпечення дотримання необхідного теплового режиму в закладах соціально-культурної сфери (у тому числі з постійним перебуванням людей) та підприємствах господарського комплексу району, відповідно статей 9, 12 Закону України «Про теплопостачання», керуючись статтею 6, частиною другою статті 13, пунктом 2 статті 20, пунктом 5 статті 22, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 1. Встановити в районі наступні строки початку опалювального періоду:

 1.1. Для опалювальних котелень, незалежно від форм власності і підпорядкування, які постачають тепло і гарячу воду об'єктам соціальної  сфери (крім дошкільних закладів) – з терміну після досягнення середньодобової температури повітря нижче + 8 ºС протягом трьох діб (згідно з Будівельними нормами і правилами «Будівельна кліматологія та геофізика» від 02 січня   1982 року і керівними технічними матеріалами КТМ 204 України 244-94,  Київ М) та з урахуванням ресурсів природного газу.

 1.2. Для об’єктів з цілодобовим, стаціонарним перебуванням людей (Чаплинський геріатричний пансіонат, стаціонарні відділення районної лікарні) та дошкільних закладів, з 17 жовтня 2016 року.

          2. Виконавчим комітетам сільських, селищних рад; відділам районної державної адміністрації: культури і туризму; освіти, молоді та спорту; КУ «Фінансово-господарська група централізованого обслуговування закладів освіти Чаплинського району»; районній лікарні; КЗ «Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»:

 3.1. Провести перевірки стану готовності об’єктів та систем теплопостачання, виконати пробні пуски котелень і опалювальних систем, про результати інформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації до 17 жовтня 2016 року.

 3.2. При виникненні ситуацій пов'язаних з припиненням постачання тепла по підвідомчих об'єктах негайно інформувати районну державну адміністрацію в телефонному режимі, з наступним наданням відповідної інформації на паперових носіях.

 3.3.  Забезпечити надання, двічі на місяць, до 15 та 01 числа, інформації про стан опалення об'єктів соціальної сфери до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації починаючи з 17 жовтня 2016 року.

          4. Відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату районної державної адміністрації (Чухалов М.Г.) забезпечити висвітлення змісту даного розпорядження у районній газеті «Голос Таврії».

 5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Т.в.о. першого заступника голови

районної державної адміністрації                                                   Н.В.Білоущенко

konkurs marshrutovУ зв’язку з активізацією процесу децентралізації в Чаплинському районі, утворення 4 об’єднаних територіальних громад (Чаплинської, Асканія-Нова, Хрестівської та Присивашської) Чаплинська районна державна адміністрація скасовує конкурс на визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування Чаплинського району на невизначений термін дії, який планувалося провести 29 вересня 2016 року  о 10:00 в приміщенні Чаплинської районної державної адміністрації за адресою: вул. Грушевського, 87 смт Чаплинка.

13042016 4

Чаплинська районна державна адміністрація

 

ДОРУЧЕННЯ

заступника голови районної державної адміністрації

 18.04.2016 № 13-д

Про проведення в районі

Дня благоустрою населених пунктів

Виконавчим комітетам

сільських, селищних рад

         Забезпечити проведення 23 квітня 2016 року заходів, присвячених Дню благоустрою населених пунктів, у рамках акцій «За чисте довкілля» та «Зробимо Україну чистою разом!», до участі в яких залучити громадськість, широкі верстви населення, працівників підприємств, установ  та організацій усіх форм власності, учнівську молодь.

         Про виконання заходів інформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації у паперовому та в електронному вигляді (jkg@chapl.gov.ua) разом з фотоматеріалами за формою, згідно додатку.

Термін: до 11:00 години 23 квітня 2016 року

          

Заступнику голови та керівнику апарату

районної державної адміністрації,

заступнику районної ради,

керівникам структурних підрозділів районної

державної адміністрації, територіальним

органам міністерств та іншим

центральним органам виконавчої влади

 

Особисто взяти участь 23 квітня 2016 року у заходах присвячених Дню благоустрою населених пунктів, у рамках акцій «За чисте довкілля» та «Зробимо Україну чистою разом!», що проводяться на територіях, закріплених згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 березня 2016 року № 102 «Про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою населених пунктів».     

 Про участь у заходах інформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.

Термін: до 11:00 години 23 квітня 2016 року

 

Д.Ацеховський

 

191059

ЧАПЛИНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

11.04.2016 № 123

Про закінчення в районі

опалювального сезону

2015/16 року

детальніше...

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні95
mod_vvisit_counterВчора310
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1483
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4428
mod_vvisit_counterУ цьому місяці12718
mod_vvisit_counterУ минулому місяці28294
mod_vvisit_counterВсього170274

За останні 20 хвилин: 6
Ваш IP: 54.81.237.159
,
Зараз: 2017-08-24 10:48

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.