Інформація щодо заходів із протидії коронавірусній інфекції станом на 12 січня 2020 року

З початку пандемії в районі зафіксовано 353 випадки захворювання на COVID-19. Станом на 12 січня 2021 року хворіє 17 осіб, на самоізоляції – 35 осіб. Померло 17 осіб. 11 січня 2021 року направлено 1 тест ПРЛ та 3 ІФА, нових випадків не виявлено.

Із 08 по 24 січня 2021 року в Україні діють посилені карантинні обмеження Відповідну постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 9 грудня. Рішення прийняте для того, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може наступити, зокрема, і після новорічних та різдвяних свят.

Просимо відповідально ставитися до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і рідних, особливо, в цей період, дотримуючись карантинних вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я

Бережіть себе! Міцного Вам здоров’я !

Вплинути на темпи розповсюдження коронавірусу може кожен із нас. Потрібно лише дотримуватися встановлених у країні протиепідемічних правил та карантинних обмежень.

Бережіть себе та оточуючих . Будьте здорові!

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment