Інформація щодо заходів із протидії коронавірусній інфекції COVID-19 станом на 23 квітня 2021 року

З початку пандемії в районі зафіксовано 561 випадків захворювання на COVID-19. Станом на 23 квітня 2021 року хворіє 48 осіб, на самоізоляції – 106 осіб. На жаль, нових випадків – 7.

Померло 30 осіб (1 особа за минулу добу)

22 квітня 2021 року КНП “Чаплинська лікарня”, КНП “Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Асканія-Нова селищної ради” направлено 8 зразків тестів ПЛР. Станом на 21 квітня направлено 537 швидких тестів.

Освітні, позашкільні та дошкільні навчальні заклади Асканія-Нова селищної, Хрестівської сільської рад працюють дистанційно.

Загальноосвітні навчальні заклади Присиваської сільської, Чаплинської селищної рад: 1-4, 11 класи працюють в звичному режимі, 5-10 – дистанційно. Дошкільні навчальні заклади працюють в звичному режимі, окрім ДНЗ “Струмочок” смт Чаплинка та ДНЗ с. Преображенка (працюють дистанційно).

Просимо всіх більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.
Відстежувати поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині можна за допомогою електронної мапи https://khoda.gov.ua/—

Бережіть себе! Будьте здорові !

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment