Інформація щодо заходів із протидії коронавірусній інфекції COVID-19 станом на 21 квітня 2021 року

З початку пандемії в районі зафіксовано 554 випадків захворювання на COVID-19. Станом на 21 квітня 2021 року хворіє 64 особи, на самоізоляції – 140 осіб. За останню добу нових випадків – 5.

Померло 29 осіб.

20 квітня 2021 року КНП “Чаплинська лікарня”, КНП “Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Асканія-Нова селищної ради” зразки тестів ПЛР та ІФА не направлялись. Станом на 21 квітня направлено 492 швидких тестів.

Освітні, позашкільні та дошкільні навчальні заклади Асканія-Нова селищної, Хрестівської сільської рад працюють дистанційно.

Загальноосвітні навчальні заклади Присиваської сільської, Чаплинської селищної рад: 1-4, 11 класи працюють в звичному режимі, 5-10 – дистанційно. Дошкільні навчальні заклади працюють в звичному режимі, окрім ДНЗ “Струмочок” смт Чаплинка та ДНЗ с. Преображенка (працюють дистанційно).

Просимо всіх більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.
Відстежувати поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині можна за допомогою електронної мапи https://khoda.gov.ua/—

Бережіть себе! Будьте здорові !

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment