Інформація щодо заходів із протидії коронавірусній інфекції COVID-19 станом на 15 квітня 2021 року

З початку пандемії в районі зафіксовано 541 випадків захворювання на COVID-19. Станом на 15 квітня 2021 року хворіє 76 осіб, на самоізоляції – 158 осіб. На жаль виявлено 14 нових випадків.

Померло 27 осіб.

14 квітня 2021 року КНП “Чаплинська лікарня”, КНП “Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Асканія-Нова селищної ради”, зразки тестів ПЛР та ІФА не направлялись. Станом на 15 квітня направлено 394 швидких тестів.

Освітні та позашкільні навчальні заклади всіх громад працюють дистанційно. Дошкільні навчальні заклади Асканія-Нова селищної ради працюють у звичному режимі.

Дошкільні навчальні заклади Хрестівської сільської ради, дошкільні навчальні заклади с. Строганівка та с. Іванівка Присиваської сільської ради, дошкільні навчальні заклади Чаплинської селищної ради тимчасово призупинили роботу.

Хвороба просувається стрімкими темпами.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.
Відстежувати поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині можна за допомогою електронної мапи https://khoda.gov.ua/—

Бережіть себе! Будьте здорові !

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment