Інформація про ситуацію на території Чаплинського та Каланчацького районів станом на 09 вересня 2018 року

В Мирненській, Каланчацькій, Присиваській ОТГ та частково в Каланчацькому і Чаплинському районах тимчасово призупинено освітній процес. Всім бажаючим дітям та батькам з ймовірної небезпечної зони створені умови для оздоровлення у дитячому закладі санаторного типу “Таврія” м.Скадовськ. На цей час цією можливістю скористались 528 дітей та дорослих. Всі діти були обстежені лікарями – відхилень чи хвороб, що були би пов`язані з хімічними речовинами не виявлено. Вже з понеділка учні продовжуватимуть навчатись у школах м.Скадовська.

На території Каланчацького та Чаплинського районів почала свою роботу пересувна моніторингова лабораторія Донецької обласної державної адміністрації, яка здійснює дослідження показників забруднення повітря. За попередніми даними, які фіксуються кожні 20 хвилин, перевищень гранично допустимої концентрації по забруднюючим речовинам не зафіксовано.

http://khoda.gov.ua/%D1%96nformac%D1%96ja-pro-situac%D1%96ju-na-teritor%D1%96%D1%97-chaplinskogo-ta-kalanchackogo-rajon%D1%96v-stanom-na-09-veresnja-2018-roku

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment