Інформація про проведену роботу з питань запобігання та виявлення корупції в Чаплинській районній державній адміністрації за 9 місяців 2018 року

Районною державною адміністрацією забезпечено проведення заходів стосовно дотримання вимог антикорупційного законодавства.

По закінченню чергового етапу електронного декларування проведено перевірку своєчасності подання державними службовцями районної державної адміністрації щорічних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави. Також перевірено декларації державних службовців, які звільнилися в 2017 році. За результатами перевірки публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій виявлено 3 особи, які вчасно не подали декларації, про що у встановлені строки повідомлено Національне агентство з питань запобігання корупції.

Протягом звітного періоду забезпечено підвищення кваліфікації 4-х  державних службовців з питань застосування положень антикорупційного законодавства.

Відповідно до статей 56-58 Закону України «Про запобігання корупції» проведено спеціальну перевірку на 1 особу, яку за результатами перевірки, призначено на посаду державної служби категорії «Б».

Стосовно 4-х державних службовців органу виконавчої влади проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Систематично з державними службовцями районної державної адміністрації проводяться наради-навчання з питань дотримання антикорупційного законодавства. Протягом звітного періоду проведено 6 таких заходів. Державним службовцям районної державної адміністрації та посадовим особам місцевого самоврядування постійно надається методична допомога з питань заповнення електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

З метою підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, державними службовцями районної державної адміністрації прийнято участь в навчальному онлайн-курсі «Конфлікт інтересів – треба знати!», який створено спільними зусиллями співробітників Національного агентства, громадського проекту масових відкритих онлайн-ресурсів «Prometheus» та Програми розвитку ООН в Україні. Після проходження навчального онлайн-курсу державними службовцями отримано відповідні сертифікати.

Таким чином, в районній державній адміністрації забезпечено неухильне дотримання вимог та обмежень Закону України «Про запобігання корупції» всіма державними службовцями.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment