Інформаційний семінар для демобілізованих військовослужбовців учасників антитерористичної операції

28 листопада 2018 року у Чаплинській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості пройшов інформаційний семінар для демобілізованих військовослужбовців учасників антитерористичної операції. Для воїнів, які повертаються із зони бойових дій, дуже важливо пристосуватись до мирного життя, отримати підтримку рідних, близьких, в решті решт, держави, за ради якої вони йшли на ризик. З поміж інших соціальних служб, підтримка Державної служби зайнятості полягає не тільки у сприянні вирішенню питань працевлаштування, професійної самореалізації, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, оволодіння методами пошуку роботи та самопрезентації, а й забезпечення інформацією щодо пільг, послуг інших організацій та зняття психологічної напруги. Даний захід відбувся у соціально психологічному тренінговому центрі за участю постійних, надійних соціальних партнерів Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості – Чаплинського бюро правової допомоги, КЗ «Центр соціальних послуг Чаплинської селищної ради» та громадської організації «Чаплинський селищний осередок Ліги соціальних працівників».

Фахівець з профорієнтації Світлана Модіна привітала усіх присутніх, озвучила мету та завдання семінару, представила гостей та надала слово Олесі Чавурській – начальнику Чаплинського бюро правової допомоги. В свою чергу Олеся Валеріївна розповіла про первинну та вторинну безоплатну правову допомогу, які саме послуги вона включає та хто ними може скористатись, відповіла на питання, які цікавили присутніх, роздала інформаційні матеріали та передала естафету доповідача Альоні Ращупкіній, начальнику КЗ «Центр соціальних послуг Чаплинської селищної ради» та голові громадської організації «Чаплинський селищний осередок Ліги соціальних працівників». Альона Миколаївна коротко розповіла чим займається їх організація, чим може бути корисною учасникам АТО, навела конкретні приклади наданої допомоги, проінформувала присутніх про можливість участі у групах взаємодопомоги, які діють у громаді, про дію спілки учасників АТО та можливість безкоштовного використання спортивних тренажерів встановлених у приміщенні виділеному селищною радою для надання соціальних послуг. В другій частині заходу роботу продовжила фахівець з профорієнтації, застосовуючи різні вправи, обговорювались шляхи вирішення основних потреб вчорашніх бійців, їх адаптація до мирного життя та постановка цілей на майбутнє.

Учасники заходу отримали інформаційні листівки щодо прав захисників України, пільг для учасників АТО та корисних контактів для вирішення питань, у тому числі можливості психологічної реабілітації.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment