Громадське обговорення з будівництва Сиваської ВЕС потужністю 250 МВт

20 березня 2019 року, в будинку культури Григорівської сільської ради, відбулося громадське обговорення щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва Сиваської ВЕС на території Чаплинського району (ТОВ «Сивашенергопром»). В громадському обговоренні приймав участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Проектом передбачено будівництво вітрової електростанції у складі 64-х вітрових установок потужністю 3,9 МВт кожна, яка після введення в експлуатацію постачатиме електричну енергію до електромережі ДП «НЕК «Укренерго» в орієнтовному обсязі близько 913 млн кВт/год.

Інвестором даного проекту виступають норвезька компанія «NBT AS» та французька «Total Eren». Генеральний підрядник – «China Power». Компанія «NBT AS» вже має значний досвід роботи на ринку альтеративної енергетики в Китаї, має офіси в Осло, Лімасолі, Пекіні, Карачі та Києві.

Восени 2018 року вже розпочалися підготовчі роботи до будівництва даною компанією вітроелектростанції в Чаплинському районі Херсонської області.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment