Громадське обговорення з будівництва Сиваської ВЕС потужністю 250 МВт

20 березня 2019 року, в будинку культури Григорівської сільської ради, відбулося громадське обговорення щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва Сиваської ВЕС на території Чаплинського району (ТОВ «Сивашенергопром»). В громадському обговоренні приймав участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Проектом передбачено будівництво вітрової електростанції у складі 64-х вітрових установок потужністю 3,9 МВт кожна, яка після введення в експлуатацію постачатиме електричну енергію до електромережі ДП «НЕК «Укренерго» в орієнтовному обсязі близько 913 млн кВт/год.

Інвестором даного проекту виступають норвезька компанія «NBT AS» та французька «Total Eren». Генеральний підрядник – «China Power». Компанія «NBT AS» вже має значний досвід роботи на ринку альтеративної енергетики в Китаї, має офіси в Осло, Лімасолі, Пекіні, Карачі та Києві.

Восени 2018 року вже розпочалися підготовчі роботи до будівництва даною компанією вітроелектростанції в Чаплинському районі Херсонської області.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment