Грантові конкурси

Станом на 19 липня 2018 року відкрито наступні грантові конкурси та можливості для навчання:

Конкурс грантів на підтримку антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях:

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс «Підтримка антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях». Дедлайн – 31 серпня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/grants/46836/bull/.

UN Women Ukraine шукає партнерів:

UN Women Ukraine збирає пропозиції щодо просування прав людини та тендерної рівності через мобілізацію громад задля розширення можливостей жінок та дівчат. Дедлайн – 5 серпня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/grants/46921/bull/.

Програма ЄС «ЕRASMUS для молодих підприємців»: Торгово-промислова палата України запрошує представників бізнесу прийняти участь в інформаційному дні присвяченому програмі транскордонного обміну “ERASMUS” для молодих підприємців» (СOSМЕ). Захід відбудеться 25 липня 2018 року (початок реєстрації 10.00 год., кімната 101) в стінах Торгово-промислової палати України за адресою м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/trainings/46956/bull/.

Вебінар «Типові помилки фінансової звітності донору»:

24 липня 2018 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (IЕД) проведе вебінар «Типові помилки фінансової звітності донору». Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/trainings/47006/bull/.

Молодіжний обмін на Кіпр:

ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає шістьох учасників на міжнародний молодіжний обмін «WWWith.E+Games.welCOMe/inclusion»! Подія відбуватиметься з 11 по 20 жовтня 2018 року на Кіпрі. Дедлайн – 27 липня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/trainings/47005/bull/.

Ознайомча подорож до Іспанії:

Програма Culture Bridges організовує тижневу ознайомчу подорож до Іспанії для представників організацій, які працюють у секторі культури та креативних індустрій України, планують подавати заявку на конкурс «Креативної Європи» в 2019 році, а також посилити або встановити нові партнерства з європейськими організаціями. Дедлайн – 30 липня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/trainings/47004/bull/.

Менторська програма з адвокацїї в медіа:

New Media Advocacy Project (NМАР) спільно з International Partnership for Humen Rights (IPHR) запрошують подавати заявки на участь у 10-місячній менторській програмі, покликаній допомогти активістам в створенні і розповсюдженні матеріалів для ефективної адвокації в медіа. Дедлайн – 25 липня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/trainings/46977/bull/

Премія соціальних проектів:

Команда PROactive за підтримки Міністерства молоді та спорту України запрошує подати свій соціальний проект на щорічний український Оскар у сфері соціальних проектів. Нововведення цього року – спеціальна премія «Ідея». Церемонія нагородження відбудеться 8 грудня в Одеському оперному театрі. Встигни подати заявку до 29 серпня на сайті http://www.awards.org.ua. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/competitions/46702/bull/.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment