Голова обласної державної адміністрації, Юрій Гусєєв зустрівся із жителями Чаплинщини

08 серпня 2019 року голова Херсонської обласної держаної адміністрації, Юрій Гусєв з робочою поїздкою відвідав Чаплинський район. У своєму виступі, на початку зустрічі з громадою району, очільник області наголосив, що Чаплинський – 16-й за порядком район, який він відвідав із моменту призначення, з метою поспілкуватися із мешканцями на місцях, почути проблемні питання, прийняти міри для їх подальшого вирішення.

Серед учасників зустрічі – керівники району, Чаплинської селищної ради, представники депутатського корпусу, громадських організацій, нацменшин, громадськість.

Голові обласної державної адміністрації озвучено ряд болючих проблем мешканців району та поставлено питання, які потребують вирішення, а деякі і допомоги інстанцій вищого рівня. Серед винесених питань – проведення додаткового ремонту в дошкільному навчальному закладі с Преображенка, ремонт доріг до населених пунктів Скадовка та Червона Поляна, створення дитячого будинку сімейного типу в с. Долинське, надання фінансової допомоги матері учасника АТО (ООС), скарга на неправомірні дії керівника одного з сільгосппідприємств, низький рівень оплати праці середньої ланки медперсоналу тощо. Жвавий діалог керівника області із громадянами торкнувся питань подальшої децентралізації в Україні, подальше функціонування медичних закладів в Чаплинці при новому адміністративно- територіальному устрої і навіть, долі Чаплинського району в майбутньому. Ситуацію з того чи іншого питання коментували голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко, голова Чаплинської районної ради Володимир Бериславський, Чаплинський селищний голова, Олексій Фаустов.

Після зустрічі в Чаплинці, Юрій Гусєв відвідав Асканію-Нову, зустрівся з мешканцями селища, які винесли на розгляд очільника області проблеми Асканія-Нова ОТГ та поділилися власними думками з приводу їх вирішення.

Всі питання , які хвилювали мешканців Чаплинського району, взяті на контроль представниками обласної державної адміністрації, осторонь не залишено жодного із звернень громадян. Такого роду зустрічі дають шанс на прискорене вирішення проблем громади.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment