Голова Чаплинської районної державної адміністрації Володимир Галицький із робочим візитом відвідав Асканія-Нова селищну раду.

11 грудня 1019 року голова районної державної адміністрації, Володимир Галицький із робочим візитом відвідав Асканія-Нова селищну раду. Під час зустрічі з головою Асканія-Нова селищної ради, Віталієм Свінціцьким обговорено ряд важливо-життєвих питань громади.

Віталій Свінціцький поінформував очільника району про ряд заходів, які проведені в Асканія-Нова селищній раді, а саме: реконструкцію водопровідної системи централізованого водопостачання в районі вулиць Паркова та Соборна смт Асканія-Нова; реконструкцію та заміну вікон, реконструкцію Їдальні та санвузлів в опорному закладі НВК Асканія – Нова. Проводиться реконструкція внутрішньої системи опалення із проектування модульної опалювальної системи, опорного закладу НВК Асканія – Нова. Обговорили питання стану дорожного сполучення між населеними пунктами громади. При обговоренні питання якості доріг Віталій Каземирович поділився думкою про проведення ремонту доріг новим методом, який практикується в інших регіонах і має тривалий час експлуатації. Не оминули питання збору та сортування сміття, яке проводиться комунальною службою громади. Також голова Асканія-Нова селищної ради зупинився на питанні впровадження радіомовлення для висвітлення питань життєдіяльності Асканія-Нова селищної ради. Окремо озвучено питання сфери культури та освіти, згадано проведені на високому рівні в громаді фестивалі “Турист – Фест” та “Гобелен-Фест”.

Володимир Галицький наголосив, що районна державна адміністрація, як орган виконавчої влади району, завжди готова підтримувати органи місцевого самоврядування у вирішенні питань розвитку. Також голова районної державної адмністрації зазначив, що у вирішенні важливих питань соціального захисту, охорони здоров’я необхідно об’єднувати зусилля всіх громад , приймати виважені рішення, адже від прийнятих рішень залежить благополуччя населення і розвиток громад району.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment