Генічеський район зустрічає особовий склад військової частини А4395

06.06.2018 рокувідбулась урочиста зустріч та привітання особового складу військової частини А4395 з успішним виконанням бойових завдань та прибуттям до пункту постійної дислокації у смт Новоолексіївка Генічеського району.

Урочисті заходи розпочато автопробігом військової техніки військової частини А4395  від автошляху Харків – Сімферополь через село Азовське, село Придорожне, місто Генічеськ, село Чонгар до центральній площі смт Новоолексіївка,  де заступником командира військової частини  було оголошено про початок урочистого мітингу з нагоди повернення особового складу із району бойових завдань.

Участь у заході взяв заступник голови ОДА Вадим Чабан, також військовослужбовців привітали представники Оперативного командування «Південь», командування Сухопутних військ Збройних Сил України,представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники громадськості, волонтерських організацій, ветерани війни, АТО.

Командир військової частини ознайомив присутніх з бойовим шляхом військової частини.  Оголошено наказ Міністерства оборони України нагородження військовослужбовців, які повернулись після виконання завдань за призначенням грамотами:

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment