Електронні сервіси, запроваджені службою зайнятості

Сьогодні служба зайнятості є однією із наймобільніших служб, яка надає комплекс різноманітних соціальних послуг населенню та роботодавцям, прагне їх зробити максимально доступними та комфортними, тому активно впроваджує електронні сервіси для роботи з клієнтами. Службою зайнятості запроваджено «Електронну чергу», «Відео-резюме», «Онлайн-співбесіду безробітних з роботодавцями», «Відео-презентацію та відео-вакансію підприємства» та інші.

З метою аналізу та корегування послуг з обслуговування клієнтів, надання повноцінної, корисної інформації, служба зайнятості запровадила опитування роботодавців щодо задоволеності надання соціальних послуг.
Анкета для заповнення роботодавцями розміщена на головній сторінці сайту державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» www.dcz.gov.ua  під активною кнопкою «Опитувальник роботодавця», а також в рубриці «Роботодавцям». Пропонуємо роботодавцям поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості, висловитися про послуги, якими скористалися, а також надати пропозиції щодо очікуваного їх вдосконалення.

Для оперативного задоволення потреб як шукачів роботи, безробітних, випускників навчальних закладів, так і роботодавців, обласна служба зайнятості створила Кадровий резерв бажаючих знайти роботу та Кадровий резерв майбутніх професіоналів. За сприяння служби зайнятості дана інформація допоможе роботодавцям в пошуку працівників, в тому числі, розглядаючи кандидатури молодих спеціалістів.

Навіть якщо сьогодні особа має надійну перспективу працевлаштування, завжди корисно поцікавитись іншими пропозиціями.

Для наповнення Єдиного електронного ресурсу пропонуємо бажаючим заповнити Кадрову анкету засобами Google за посиланням:

Анкета Резервного банку шукачів роботи за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/13_a1xalkexBQL4hzr7E8Q-ngBe7wFWLQV2T-qKLYuBs/viewform?edit_requested=true

Анкета Кадрового резерву майбутніх професіоналів за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1lkfy2OEUnWvc5Dqrmx9w5ipTzIDkXzQffTbbJ8-hdoo/viewform?edit_requested=true

Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment