Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області»   

 

Розробник – сектор надання адміністративних послуг  районної державної адміністрації. 

 З метою впорядкування надання адміністративних послуг центром надання адміністративних послуг Чапилнської районної державної адміністрації Херсонської області та відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», розроблено проект регуляторного акта, який передбачає затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області. Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу  розміщено на веб-сайті: http:// http://chaplinkarda.org.ua/. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.   Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі: - поштою за адресою: смт Чаплинка, вул. Леніна, буд. 44; - факсом (05538) 2-14-01; - електронною поштою за адресою:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript "> Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу:   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript "> Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Чапилнської районної державної  адміністрації Херсонської області" 

 

 

Подробнее...

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні144
mod_vvisit_counterВчора668
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3007
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4954
mod_vvisit_counterУ цьому місяці9814
mod_vvisit_counterУ минулому місяці28294
mod_vvisit_counterВсього167370

За останні 20 хвилин: 9
Ваш IP: 54.225.38.53
,
Зараз: 2017-08-18 06:57

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.