Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla

1         11Аграрні підприємства, фермерські господарства за укладеними договорами зобов’язані сплачувати Херсонському обласному управлінню водного господарства чималі кошти за непотрібну інформацію. Про це свідчить перевірка державних аудиторів.

Як повідомляє прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби, в Херсонській області проведено державні фінансові аудити діяльності ДП «ДГ Інституту тваринництва степових районів ім. М. Ф. Іванова «Асканія-Нова» Національного науково-селекційного центру з вівчарства» за період з 01.11.2013 до 01.06.2017 року та ДП «ДГ «Каховське» Інституту зрошуваного землеробства НААНУ за період з 01.05.2015 до 01.06.2017 року.

Фахівці встановили, що суб’єкти господарювання отримали воду на полив сільськогосподарських культур і додатково сплатили водгоспу за нав’язані інформаційно-консультаційні послуги. Наприклад, витрачено кошти для того, щоб агровиробникам повідомляли про випаровування вологи з ґрунту. Проте такі дані надходять до аграріїв із запізненням і згодом стають недостовірними.

Детальніше...

ПОСТАНОВА

від 22 вересня 2016 р. N 656

Київ

Про реалізацію пілотного проекту щодо тимчасового обмеження застосування постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. N 1548 та постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2007 р. N 1222

Кабінет Міністрів Українипостановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі стосовно реалізації з 1 жовтня 2016 р. пілотного проекту щодо ціноутворення на товари і послуги у сфері виробництва та реалізації продовольчих товарів (далі - пілотний проект).

2. Установити, що:

1) дія пілотного проекту поширюється на:

граничні рівні рентабельності та торговельні надбавки на дитяче харчування;

граничні розміри плати за послуги, що надаються у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів;

Детальніше...

11.12.2015– Як ми знаємо, у Скадовському районі нині можна оформити власну справу протягом лише одного дня. Якими зусиллями було досягнуто таких можливостей?

– Усе це стало можливим завдяки діяльності Центру обслуговування платників податків, який було відкрито восени 2012 року. Тільки з початку 2015 року послугами Центру скористалися більше 11 тисяч відвідувачів. Усі ці люди отримали більше 3 тисяч різних адміністративних послуг. Окрім цього, фахівці Центру обслуговування платників податків надають консультації та інформаційні послуги: щодо діючої системи оподаткування, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій, розрахунків, платіжних документів, користування електронними сервісами ДФС. Крім того, у нашому Центрі платники податків можуть скористатися комп’ютером, який підключено до мережі Інтернет, щоб формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Це значно спрошує всю роботу. Також особливою популярністю серед платників користуються такі нововведення Державної фіскальної служби, як «Електронний кабінет платника податків», «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку», «Електронна звітність», «Дані реєстру платників ПДВ», «Пульс», «Анулювання реєстрації платників ПДВ», «Декларування он-лайн», «Реєстр страхувальників», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Адреси масової реєстрації» тощо. Кожен платник має можливість зайти на Інтернет-ресурс і переглянути, чи відповідають дійсності документи постачальника. У базі «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку» можна пересвідчитися, чи дійсно ваш партнер по бізнесу є платником єдиного податку чи ПДВ. А завдяки «Електронному кабінету податків» нашим клієнтам не треба ходити по кабінетах податкової інспекції – вони можуть дізнатися про свою податкову ситуацію на нашому сайті, не виходячи з власного дому.

11.12.2015– Ще 10-15 років тому основна діяльність податківців полягала у зборі податків. Сьогодні ж ви виступаєте своєрідними помічниками платників податків, надаючи дуже широкий спектр послуг.

– Одним із завдань Державної фіскальної служби, у тому числі і Скадовської ОДПІ, є партнерські відносини з нашими платниками податків. Завдяки їм ми маємо змогу наповнювати дохідну частину державного та місцевих бюджетів, є можливість забезпечувати діяльність і розвиток багатьох напрямків життя нашої громади.

– Серед ваших партнерів, без сумніву, можна відмітити насамперед місцевих голів, які допомагають координувати значну частину роботи зі збору податків.

детальніше...

Еще статьи...
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні150
mod_vvisit_counterВчора668
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3013
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4954
mod_vvisit_counterУ цьому місяці9820
mod_vvisit_counterУ минулому місяці28294
mod_vvisit_counterВсього167376

За останні 20 хвилин: 11
Ваш IP: 54.225.38.53
,
Зараз: 2017-08-18 07:11

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.