Дитячу обласну лікарню переведено в режим карантину

В умовах росту кількості осіб, які захворіли на коронавірусну інфекцію (серед них і діти) КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР вживає заходи щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції серед пацієнтів закладу.
У лікарні не проводяться планові оперативні втручання, планові госпіталізації. Роботу медзакладу переведено в режим карантину, заборонено відвідування пацієнтів, посилено протиепідемічні заходи.

В той же час лікарня залишається єдиним закладом в області, який надає невідкладну допомогу дітям до 18 років. Працює цілодобово дитячий травматологічний пункт. До приймального відділення звертаються хворі з симптомами гострих респіраторних інфекцій. За показаннями здійснюється госпіталізація та консультація дітей з усіх районів області, а також проводиться обстеження експрес-тестами та ПЛР.
У корпусі, де розташовано відділення дитячої онкології, знаходиться відділення анестезіології та реанімації Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. В умовах збільшення кількості дітей, які захворіли на коронавірусну інфекцію, у ньому розглядається можливість надавати допомогу хворим на коронавірус важкого ступеня, які потребуватимуть підключення до апаратів ШВЛ, і коли потужності обласної інфекційної лікарні будуть використані повністю. Зазначене відділення має 6 апаратів ШВЛ для дітей старшого віку, 10 апаратів ШВЛ для дітей молодшого віку.

Водночас у лікарні отримують лікування діти зі складною соматичною патологією: цукровий діабет, вроджені вади розвитку, захворювання нервової, сечостатевої, серцево-судинної систем, онкогематологічна патологія. З метою зменшення вірогідності інфікування дітей зі складною патологією у закладі прийнято рішення тимчасово перемістити хворих без гострих інфекційних захворювань до неонатального корпусу лікарні, а всі відділення, які надають медичну допомогу дітям при гострих респіраторних інфекціях, – до корпусу дітей старшого віку.

За словами головного лікаря КНП «Херсонська обласна дитяча лікарня» Інни Холодняк, вказані заходи є тимчасовими та проводяться з метою збереження життя та здоров’я дітей.
«Адміністрація та колектив закладу докладає всіх зусиль для надання якісної медичної допомоги дітям та забезпечення заходів безпеки для пацієнтів», – підкреслила Інна Холодняк.

За матеріалами ХОДА

https://khoda.gov.ua/ditjachu-oblasnu-l%D1%96karnju-perevedeno-v-rezhim-karantinu

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment