Дотримання гендерного компоненту

Районною державної адміністрацією під час розробки розпорядчих документів враховується особливі потреби дівчат та жінок з інвалідністю, із сільської місцевості, жінок, які самі виховують дітей, жінок похилого віку.

У Преображенській загально-освітній школі І-ІІІ ступенів у 2019 році серед 28 старшокласників проведено опитування з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Районною державною адміністрацією при розробці програми соціально-економічного розвитку та програми зайнятості населення враховувався гендерний компонент.

Підготовка та надання статистично-аналітичних матеріалів щодо стану забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків по району здійснюється за запитом відповідно до вимог законодавства.

У січні, квітні 2019 року державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, працівники державних підприємств, установ прийняли участь у тренінгах «Гендерно орієнтоване бюджетне планування» «Гендерно-орієнтований підхід: як і навіщо враховувати потреби різних груп населення в стратегіях, проектах, програмах, бюджетах».

У лютому 2019 року управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації електронний посібник із реалізації загальної рекомендації № 30 та резолюцій ради безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» був направлений структурним підрозділам районної державної адміністрації та органам місцевого самоврядування для керівництва в роботі та проведення навчання з працівниками.

У 2019 році спеціалістами служби у справах дітей районної державної адміністрації та управління соціального захисту населення районної державної адміністрації на базі ОЗ НВК «Чаплинська школа – гімназія», ОЗ «Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» проведено 5 лекцій, 2 тестування та 4 відеолекторії «Ми проти насильства та торгівлі людьми», «Наскільки ми обізнані щодо торгівлі людьми», «Як захистити себе від насильства та торгівлі людьми». Всього заходами охоплено 278 осіб.

При укладанні колективних договорів управління соціального захисту населення рекомендує роботодавцям включати до договорів, пункти щодо зменшення гендерного розриву в оплаті праці між жінками та чоловіками.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment