До відома суб’єктів господарювання які провадять діяльність по виробництву або обігу харчових продуктів тваринного та рослинного походження !

На виконання ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон), наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України                                    «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку»                                   від 10.02.2016 року № 39 Вам необхідно провести державну реєстрацію потужностей по виробництву або обігу харчових продуктів тваринного та рослинного походження.

Державну реєстрацію здійснює компетентний орган – Чаплинське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області  на безоплатній основі, за адресою:  вул. Асканійська, 9а, смт. Чаплинка. При собі мати Ідентифікацій код  згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців

контактні телефони:            роб. /05538/ 21337; моб. 050 8128698;  

Державній реєстрації обов’язково підлягають потужності або сільськогосподарські підприємства, а саме:

первинне виробництво харчових продуктів тваринного та рослинного походження

транспортування харчових продуктів

зберігання харчових продуктів

продаж харчових продуктів

заклад громадського харчування

виробництво харчових продуктів

заклад роздрібної торгівлі

Звертаємо Вашу увагу, що з 04.04.2018 року набув чинності Закон України  «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», яким передбачено відповідальність суб’єктів господарювання за порушення цього Закону,   законодавства про харчові продукти та корми, а саме:

– виробництво та/або обіг харчових продуктів або кормів з використанням незареєстрованої потужності, тягнуть за собою накладення штрафу на юридичних осіб – у розмірі від 20 мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб-підприємців – у розмірі 11 мінімальних заробітних плат.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment