До уваги жителів АР Крим та міста Севастополя

Відповідно до ст. 1 Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини “ №776/97-ВР від 23.12. 1997 року парламентський контроль за додержанням конституційнх прав і свобод людини і громадянина та захист прав кожного на території України і в межах її юрисдикції, на постійній основі здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Статею 8 Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” від 15.04.2014 року № 1207-УІІ визначено, що громадянам України, які проживають а тимчасово окупованій території створюються умови для вільного волевиявлення під час виборів Президента України, народних депутатів України та Всеукраїнського референдуму на іншій території України. Громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території мають право реалізувати своє право голосу на таких виборах або Всеукраїнському референдумі шляхом зміни місця голосування без зміни виборчої адреси згідно з частиною третьою статті 7 Закону України “Про державний Реєстр Виборців.

21 квітня 2019 року в Україні проходитиме повторне голосування під час чергових виборів Президента України, , у яких мають право приймати участь громадяни України , зокрема й жителі тимчасово окупованій території АР Крим та м Севастополя.

З метою належного забезпечення жителів АР Крим та міста Севастополя своїх виборчих прав під час проходження повторного голосування на чергових виборах Президента України інформуємо, що в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини працюватиме гаряча лінія за номером 0-800-50-17-20.

Також в день проведення повторного голосування під час чергових виборів Президента України (21 квітня 2019 року) у місті Херсоні за адресою проспект Ушакова б. 47 кабінет 120 відбуватиметься безперервний прийом громадян регіональним Представництвом Уповноваженого в АР Крим та м Севастополі у період часу з 07-00 години до 22-00 години

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment