До уваги декларантів !!!

Громадською організацією «Антикорупційний штаб»  створено електронний сервіс – чат-бот «Держслужбовець Тарас», який допомагає суб’єктам декларування у заповненні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Знайти його можна, ввівши в поле для пошуку в FacebookMessenger абоTelegram запит «Держслужбовець Тарас», а також за прямими посиланнями: Facebook Messenger http://m.mе/d.tarasbot, Tеlegram  https://t.mе/d-tarasbot. Для тoгo, щоб розпочати спілкування із чат-ботом, потрібно натиснути кнопку «Почати» і надалі користуватись запропонованими кнопками внизу при виборі варіантів відповіді.

Звертаємо вашу увагу, що чат-бот «Держслужбовець Тарас» є допоміжним інструментом для заповнення електронних декларацій. Всі відповіді та роз’яснення несуть рекомендаційний характер, а відповідальність за достовірність інформації, яку внесено до декларації, несе виключно суб’єкт декларування. Якщо відповідь чат-бота є незрозумілою,необхідно звертатись за додатковими роз’ясненнями в Національне агентство з питань запобігання корупції.

 

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment