До уваги декларантів !!!

Громадською організацією «Антикорупційний штаб»  створено електронний сервіс – чат-бот «Держслужбовець Тарас», який допомагає суб’єктам декларування у заповненні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Знайти його можна, ввівши в поле для пошуку в FacebookMessenger абоTelegram запит «Держслужбовець Тарас», а також за прямими посиланнями: Facebook Messenger http://m.mе/d.tarasbot, Tеlegram  https://t.mе/d-tarasbot. Для тoгo, щоб розпочати спілкування із чат-ботом, потрібно натиснути кнопку «Почати» і надалі користуватись запропонованими кнопками внизу при виборі варіантів відповіді.

Звертаємо вашу увагу, що чат-бот «Держслужбовець Тарас» є допоміжним інструментом для заповнення електронних декларацій. Всі відповіді та роз’яснення несуть рекомендаційний характер, а відповідальність за достовірність інформації, яку внесено до декларації, несе виключно суб’єкт декларування. Якщо відповідь чат-бота є незрозумілою,необхідно звертатись за додатковими роз’ясненнями в Національне агентство з питань запобігання корупції.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment