До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Відповідно до затвердженого плану заходів, пов’язаних з 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, 14 грудня 2018 року для учнівської молоді аграрного ліцею, в читальній залі культурно-мистецького центру Чаплинської селищної ради проведений урок – реквієм «Чорнобиль – біль і скорбота України», присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Прикладом мужності та патріотизму є ті, хто першим прийняв на себе удар аварії, хто, ціною власного здоров’я працював в зоні радіаційного забруднення. Ця трагедія увійшла в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України. Увесь цей жах відгукнувся болем у серцях мільйонів людей.

Учасник ліквідації наслідків аварії Луценко Олександр Васильович розповів про тяжкі будні перебування в тридцятикілометровій зоні і які ризики для здоров’я були там, але вони мужньо виконували святий обов’язок – спасіння людей від радіаційної чуми. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять ліквідаторів, кого немає поряд з нами.

Присутніми на заході представниками управління соціального захисту населення районної державної адміністрації були вручені квіти учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та інформаційні газети про участь наших земляків в ліквідації аварії, описані очевидцем цієї трагедії Реут Ю.О.

Анатолій Павлюк виконав пісні, присвячені подвигу і пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Бібліотекарі Ірина Міщенко, Ірина Суханова, ведучі заходу, презентували книжково-ілюстративну виставку «Сторінками Чорнобильської катастрофи». Для присутніх демонструвалась документальна стрічка «Чорнобильська трагедія». По закінченню заходу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку, встановленого на вшанування пам’яті про земляків, постраждалих в результаті аварії на Чорнобильській АЕС та радіаційних катастроф.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment