До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Відповідно до затвердженого плану заходів, пов’язаних з 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, 14 грудня 2018 року для учнівської молоді аграрного ліцею, в читальній залі культурно-мистецького центру Чаплинської селищної ради проведений урок – реквієм «Чорнобиль – біль і скорбота України», присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Прикладом мужності та патріотизму є ті, хто першим прийняв на себе удар аварії, хто, ціною власного здоров’я працював в зоні радіаційного забруднення. Ця трагедія увійшла в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України. Увесь цей жах відгукнувся болем у серцях мільйонів людей.

Учасник ліквідації наслідків аварії Луценко Олександр Васильович розповів про тяжкі будні перебування в тридцятикілометровій зоні і які ризики для здоров’я були там, але вони мужньо виконували святий обов’язок – спасіння людей від радіаційної чуми. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять ліквідаторів, кого немає поряд з нами.

Присутніми на заході представниками управління соціального захисту населення районної державної адміністрації були вручені квіти учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та інформаційні газети про участь наших земляків в ліквідації аварії, описані очевидцем цієї трагедії Реут Ю.О.

Анатолій Павлюк виконав пісні, присвячені подвигу і пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Бібліотекарі Ірина Міщенко, Ірина Суханова, ведучі заходу, презентували книжково-ілюстративну виставку «Сторінками Чорнобильської катастрофи». Для присутніх демонструвалась документальна стрічка «Чорнобильська трагедія». По закінченню заходу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку, встановленого на вшанування пам’яті про земляків, постраждалих в результаті аварії на Чорнобильській АЕС та радіаційних катастроф.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment