До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня 2017 року в культурно-мистецькому центрі Чаплинської селищної ради проведений урок пам’яті «Атомне століття раною горить», присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Прикладом мужності та патріотизму є ті, хто першим прийняв на себе удар аварії, хто, ціною власного здоров’я працював в зоні радіаційного забруднення. Ця трагедія увійшла в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України.  Увесь цей жах відгукнувся болем у серцях мільйонів людей.

У своєму виступі голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко звернувся до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС зі словами глибокої вдячності за їх ратний подвиг і патріотизм, закликавши пам’ятати гіркі сторінки історії.

На заході поіменно згадали тих ліквідаторів, хто вже пішов із життя через важкі хвороби, та тих, хто продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

До уваги присутніх демонструвався фільм «Чорнобиль – наш довічний біль». Вокалісти Анатолій Павлюк та Крістіна Іноземцева виконали пісні «Героям слава» та «Благослови Україну».

Захід завершився покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment