Чорнобильська трагедія

 У Чаплинському районі проживає 189 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з яких 22 учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 42 потерпілих дітей, 125 постраждалих громадян.

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації ще в грудні 2019 року було направлено листи сільським, селищним радам щодо передбачення на 2020 рік коштів у місцевих бюджетах для надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. За інформацією сільських, селищних рад в бюджетах Асканія-Нова селищної ради та Хлібодарівської сільської ради заплановано надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС по 1,0 тис. грн. Чаплинською селищною радою буде надана допомога 11 ліквідаторам благодійними коштами. Відповідно до чинного законодавства 28 потерпілим громадянам першої та другої категорій нарахована щорічна допомога на оздоровлення. Планується оздоровити в санаторно – курортному закладі одну особу з інвалідністю, інвалідність якої пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Районні заходи до 34-х роковин Чорнобильської катастрофи, затверджені головою районної державної адміністрації від 30 березня 2020 року № 11/01-18, заплановано проводити протягом року після закінчення карантину, спричиненого пандемією коронавірусу COVID-19.

Прилегла територія біля пам’ятного знаку загиблим і померлим внаслідок Чорнобильської катастрофи упорядкована.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment