До 33-х роковин Чорнобильської катастрофи

У Чаплинському районі проживає 199 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з яких 22 учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 47 потерпілих дітей, 130 постраждалих громадян.

Районною програмою поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2019 роки передбачено надання матеріальної допомоги громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. При співфінансуванні сільських, селищних рад у квітні поточного року виплачено зазначену допомогу 26 особам на суму 6,0 тис.грн. Відповідно до чинного законодавства потерпілим громадянам першої та другої категорій нарахована щорічна допомога на оздоровлення. Планується оздоровити в санаторно – курортних закладах 2-х осіб з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

З нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи, 26 квітня 2019 року, відповідно до районного плану заходів, біля пам’ятного знаку загиблим і померлим жертвам Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм, проведений Чаплинською селищною радою.

Захід відбувся за участю керівництва району та громади, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учнів шкіл, представників установ, організацій.

Виступаючі звернулись до учасників ліквідації наслідків аварії зі словами глибокої вдячності за їх ратний подвиг і патріотизм. На заході поіменно згадали тих ліквідаторів, хто вже пішов із життя через важкі хвороби, та тих, хто продовжує мирно трудитися на благо України.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії.

Коштами Чаплинської селищної ради та спонсорів ФГ «Лабенок», ФГ «Строганівське», ПП «Парасочка» організовано частування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment