До 32-х роковин Чорнобильської катастрофи

З нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи, 26 квітня 2018 року біля пам’ятного знаку загиблим і померлим жертвам Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм «Чорне крило Чорнобиля», проведений комунальним закладом Чаплинської селищної ради «Культурно-мистецький центр».

На заході були присутні заступник Чаплинського селищного голови                  Яшний О.М., голова Чаплинської районної ради Бериславський В.М., учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учні шкіл, представники підприємств, установ, організацій .

Мужні сини і дочки України жертвовали своїм життям, щоб приборкати вируюче немилосердне полум’я смертоносної радіації. Ця трагедія увійшла в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України.  Увесь цей жах відгукнувся болем у серцях мільйонів людей.

Виступаючі звернулись до учасників ліквідації наслідків аварії зі словами глибокої вдячності за їх ратний подвиг і патріотизм. Наш священний обов’язок, завжди пам’ятати гіркі сторінки історії, аби це не повторилося.

На заході поіменно згадали тих ліквідаторів, хто вже пішов із життя через важкі хвороби, та тих, хто продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Всі охочі могли ознайомитись з книжками, присвяченими Чорнобильській трагедії, виставку яких організовано комунальним закладом «Чаплинська централізована бібліотечна система».

Захід завершився покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії, розміщеного на площі у центрі селища Чаплинка.

 

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment