Для мешканців Херсонщини придбають пересувний мамограф та лінійний прискорювач

16 квітня, на селекторній нараді з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення, яку провів голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв обговорювали ряд важливих питань, зокрема співфінансування.

Окремим питанням розглядалося саме питання придбання пересувного мамографа та лінійного прискорювача.

На думку Директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталі Вітренко кошти на такі важливі для жителів всієї області придбання кожний суб’єкт місцевого самоврядування можуть виділити.

«До співфінансування облдержадміністрація запропонувала долучити 43 бюджети громад області різних форм об’єднання (ОТГ, сільські, селищні та районі ради, тощо). Визначалися ці громади згідно з їхніми потребами і після закупівлі цього мамографа він за графіком має буди задіяний для обстеження людей з кожного цих районів», – підкреслила Наталя Вітренко.

У свою чергу Андрій Гордєєв звернувся до всіх присутніх на нараді та нагадав про конкретні заходи, на які місцеві громади мають піклуватися разом.

Нагадаємо, що питання співфінансування на вирішення нагальних проблем області – це єдино правильний механізм залучення коштів.

Довідково. Пересувний мамограф дозволить жінкам із найвіддаленіших районів області обстежувати молочні залози не витрачаючи при цьому час на поїздку до обласного центру.

Лінійний прискорювач – є запорукою проведення високоточної променевої терапії, що є невід’ємною у лікуванні онкологічних хворих.

 

http://khoda.gov.ua/dlja-meshkanc%D1%96v-hersonshhini-pridbajut-peresuvnij-mamograf-ta-l%D1%96n%D1%96jnij-priskorjuvach

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment