Діти всієї країни мають змогу намалювати власну мрію і представити її на конкурсі

Питання виховання свідомих громадян та кадрів для суспільства завжди було важливим, а наразі набуває ще більшої актуальності.

Саме тому ТОВ «Техніка і технології» за підтримки голови обласної державної адміністрації проводить на Херсонщині й у інших областях України 4 конкурси для дітей віком від 4 до 12 років: «Намалюй свою мрію», Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра» і «Я – винахідник».

Метою організаторів конкурсів є запровадження благодійності у суспільстві (особливо, у системі виховання дітей змалечку, адже в цьому бачать перспективу на майбутнє).

Конкурси та інші проекти направлені на виховання послідовників справи у сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі. Паралельно вони забезпечують виховання в кожній дитині любові до праці, справи, землі, допомагають зблизитись із батьками.

Щоб у майбутньому порядних, патріотичних громадян своєї країни було більше, потрібно виховувати з самого дитинства. Якщо у 5 років дитина намалює мрію – виростити яблуко, з розмалюванням процесу та фіксацією результату, то в 5-10 років ця дитина посадить дерево, а в 10-15 посадить сад, а вже у 20 років матиме власний райський куточок.

Детальніше про вищезазначені акції та конкурси можна дізнатися на сайті www.t-i-t.com.ua. Завантажити брошуру для участі у конкурсах можна за посиланням http://t-i-t.com.ua/konkurs2/?lang=ua або за шляхом посилань: Головна сторінка – Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «НАМАЛЮЙ СВОЮ МРІЮ».

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment