«День відкритих дверей» в архівному відділі Чаплинської районної державної адміністрації

Днями, в архівному відділі районної державної адміністрації у рамках відзначення Дня працівників архівних установ відбувся «День відкритих дверей».

Для відвідувачів була представлена виставка копій архівних документів із історії архівної справи на Херсонщині (за матеріалами державного архіву Херсонської області) та документи, що поповнили надходження архіву у рамках акції «Подаруй архіву документ».

Представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, які також були серед відвідувачів, детальніше ознайомилися із роботою відділу та з цікавістю послухали розповідь начальника відділу, Тетяни Дорошенко про ряд важливих документів із діяльності підприємств та організацій району, переданих до архіву. Голова районної державної адміністрації, Олександр Бурейко, підкреслюючи важливість архівної справи для майбутнього покоління, побажав успіхів працівникам відділу та вручив спільну грамоту голів районної державної адміністрації та районної ради за довголітню, сумлінну працю головному спеціалісту відділу- Лілії Козачок.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment