День Святого Миколая

У районі 19 грудня відсвяткували День святого Миколая.

На центральній площі селища Чаплинка відбулося відкриття Новорічної ялинки і ціле театралізоване дійство до Дня Святого Миколая. З привітальним словом до дітей звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Бурейко, Чаплинський селищний голова, Олексій Фаустов, настоятель храму Георгія Побідоносця, отець Миколай. Новорічні дитячі хороводи, пісні лунали на головній площі селища.

У закладах загальної середньої освіти, закладах дошкільної освіти ,сільських Будинках культури Григорівської сільської ради також були проведені театралізовані дійства до Дня святого Миколая. Діти розказували вірші, співали веселі пісеньки та приймали участь у конкурсах. Кожна дитина отримала від Миколая солодкий подарунок.

Ряд заходів до свята проведений в Асканія-Нова селищній раді. В клубних закладах проведено дійство «Хода Святого Миколая», під час якого аматори вітали мешканців з Днем Святого Миколая. У бібліотеках протягом грудня провели конкурси малюнків, зробили літературно-мистецький календар «Зимові свята в Україні». Заклади дошкільної освіти провели ярмарок «Солодке свято Миколая», де малюки від Святого Миколая отримали подаруночки. Активісти шкіл Асканія-Нова селищної ради провели святковий вітальний похід «Святий Миколай до Вас завітав». Вони привітали працівників організацій, мешканців ОТГ Асканія-Нова і подарували маленьких янголів. Асканія-Нова сільський голова Віталій Свінцицький особисто взяв участь у святкуванні і привітанні дітей із радісним зимовим святом.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment