День села Хлібодарівка

Щорічно за традицією, 21 вересня, мешканці села Хлібодарівка відзначають День села. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Свято розпочалось із урочистої літургії на честь храму «Різдва Божої матері», яка проведена настоятелем протоієреєм Богданом (в миру Денькович Богдан Степанович ). Після літургії всіх охочих пригощали святковим обідом.

Після обіду при сільському будинку культур відкрили, після поточного ремонту, спортивну залу. До цих урочистостей долучився представник районної державної адміністрації, т.в.о.начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Марина Віремейчик, яка з такої нагоди подарувала громаді с.Хлібодарівка м’ячі. Після урочистого відкриття спортивної зали, в ній пройшли перші змагання, в яких всі бажаючі мали змогу взяти участь. Переможці отримували цікаві подарунки. День села цим не закінчився! Розважальна програма була насиченою, це були і спортивні змагання на стадіоні «Колос», і польова кухня зі солдатською кашею, гарячі напої, бутерброди, і найголовніше – святковий концерт. До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян буває практично раз на рік. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали і тих хто народився цього річ в селі, і хто став на весільний рушник.

Із теплими словами до своїх односельців звернулася Хлібодарівський сільський голова Тетяна Домбровська, яка подякувала тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажала селу розквіту, міцного здоров’я односельцям та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment