Часниковий форум у с. Кучерявоволодимирівка

12 червня 2018 року на базі ТОВ «ТД Зоря Плюс» відбувся Часниковий форум, організований ГО «Земля Таврії» за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, в якому взяли участь представники агропромислового комплексу півдня України.

Перша частина заходу була присвячена нюансам технологічного процесу вирощування часнику де учасники отримали можливість ознайомитись з технологією вирощування, новинками посівного матеріалу та досягненням одного з провідних господарств області безпосередньо на полі та долучитись до обговорення важливих питань часникового бізнесу. Було показано  як працює техніка для збирання часнику, обговорено технологію вирощування, Провідні спеціалісти відомих сервіс фірм поділились актуальною  інформацією з питань живлення, захисту, обробітку на прикладі господарства з великим досвідом вирощування цієї культури.

На пленарній частині спікерами часникового сектору було висвітлено бізнесову складову вирощування цієї культури, обговорено про консолідацію малих та середніх сільгоспвиробників для виходу на ринки з вищою дохідністю, поліпшення методів виробництва і технології, покращення післязбиральної доробки продукції.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment