Чаплинські податківці проводять виїзні консультації в територіальних громадах

Фахівці Чаплинської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують здійснювати виїзні зустрічі із мешканцями територіальних громад щодо декларування доходів, отриманих у 2020 році.

Цього разу вони завітали до сіл, які входять до складу Присиваської територіальної громади – Іванівки, Строганівки, Павлівки та Григорівки. Під час спілкування селянам роз’яснили основні аспекти декларування доходів від надання в оренду власного рухомого або нерухомого майна іншим громадянам, реалізації власноруч вирощеної сільськогосподарської продукції, надання послуг із обробітку земельних ділянок та збору урожаю.

Враховуючи аграрну спрямованість Присиваського краю, очільниця податкової інспекції Оксана Добрянська нагадала громадянам, які в минулому році самостійно обробляли власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 га та отримували доходи від продажу сільськогосподарської продукції, є власниками сільськогосподарської техніки та надавали платні послуги з обробітку землі іншим фізичним особам (оранка, комбайнування тощо), але при цьому не зареєстровані підприємцями, про їх обов’язок подання податкової декларації. Такі доходи підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовим збором – 1,5 відсотки.

Зустрічі відбулися у форматі конструктивного діалогу, під час якого розглядалися індивідуальні випадки, а бажаючі мали можливість отримати консультації з питань податкового законодавства.

Нагадуємо! Деклараційна кампанія – 2021 триває до 01.05.2021. Не зволікайте, вчасно виконайте свій конституційний обов’язок – подайте декларацію.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment