Чаплинщина попрощалася із захисником України, воїном Едуардом Шаховим

У селі Долинське 07 серпня 2019 року прощалися із земляком, бійцем «Азову» Едуардом Шаховим, на псевдо “Шах”.

В останню путь провели військового рідні, друзі, представники влади району та області, сотні односельчан, побратими з «Азову» та інших військових підрозділів Національної Гвардії України та Збройних Сил України, демобілізовані учасники ООС (АТО).
Похоронну процесію зустрічали на кожному перехресті та вулиці села, віддаючи належну шану загиблому захиснику.
Над могилою воїна-героя прозвучала Молитва українського націоналіста та скорботні прощання земляків і побратимів,
Вічна пам’ять і слава українському Герою!

Довідково.

Шахов Едуард Олександрович народився 12 грудня 1992 року в с. Долинське, Чаплинського району, Херсонської області. Після закінчення школи навчався у Донецькому національному університеті на історичному факультеті. Так склалася доля, що велику частину свідомого життя він провів на Донбасі.

Військову службу за контрактом розпочав з літа 2015 року в ОЗСП “Азов”. Мав звання молодшого сержанта. З 2018 року, був командиром І відділення, 3-го взводу, 3 роти оперативного призначення, 2-го батальйону окремого загону спеціального призначення “Азов” військової частини №3057 Східного ОТО Нацгвардії України. Також обіймав посаду парамедика.

4 вересня 2019 року у складі батальйонної тактичної групи в районі села Зайцевого, Бахмутського району, Донецької області, під час несення військової служби, при переміщенні до укриття, Едуард потрапив під снайперський вогонь з боку незаконних збройних формувань та отримав важке поранення. На жаль, травми були несумісні з життям і в районній лікарні міста Бахмута, через годину після поранення, перестало битися серце захисника України. Йому було всього 26 років…

За словами побратимів по службі, Едуард гідно і відповідально ніс службу, був добрим і надійним товаришем, справжнім патріотом України та мав багато планів на майбутнє.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment