«Будемо вчити молодих, прогресивних архітекторів, які займатимуться розвитком нашої області», – Андрій Гордєєв

Про це голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв повідомив 4 червня під прес-конференції, яка відбулася з нагоди відкриття нових спеціальностей у херсонських вищих навчальних закладах і старту вступної кампанії для абітурієнтів з АР Криму.

Зокрема, нещодавно Міністерство освіти та науки України погодило надати Херсонському аграрному університету ліцензію на освітню діяльність з підготовки фахівців за рівнем бакалавра за двома спеціальностями «Архітектура та будівництво» та «Архітектура та містобудування». Ліцензійний обсяг– 50 осіб, планується набрати 2 групи студентів на 1 курс навчання рівня «бакалавр».

«На Херсонщині відбуваєтся активне будівництво ЦНАПів. Раніше ми залучали спеціалістів з Києва для реалізації таких проектів, адже у нас не було кваліфікованих архітекторів із сучасними поглядами. Відкриття цієї спеціальності дозволить вирішити цю кризу, а також кадрове питання із забезпечення області архітекторами. Будемо вчити молодих, прогресивних архітекторів, які займатимуться розвитком нашої області», – зауважив очільник області Андрій Гордєєв.

«Відкриття спеціальності «архітектура та містобудування» на базі Херсонського державного аграрного університету є логічним продовженням тих існуючих спеціальностей, які вже існують у виші. Навчальний процес здійснюватимуть висококваліфіковані спеціалісти: єдині на Херсонщині 2 кандидати архітектури, кандидат мистецтв, також будуть залучені доктори архітектури з Одеської державної академії будівництва та архітектури, кафедру очолює заслужений винахідник України, професор Мечислав Чеканович», – розповів ректор Херсонського державного аграрного університету Юрій Кирилов.

http://khoda.gov.ua/%C2%ABbudemo-vchiti-molodih–progresivnih-arh%D1%96tektor%D1%96v–jak%D1%96-zajmatimutsja-rozvitkom-nasho%D1%97-oblast%D1%96%C2%BB–%E2%80%93-andr%D1%96j-gord%D1%94%D1%94v

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment