Благодійний фонд Євгена Рищука повідомляє:

Мотивуюча програма “Кращий учень Чаплинського району”- ініціатива Херсонського обласного благодійного Фонду Євгена Рищука, з метою відзначити найталановитіших учнів закладів загальної середньої освіти почесними званнями, грошовими винагородами та подарунками — продовжена в 2019 році.

Дана Програма розроблена з метою створення сприятливих умов для творчого та інтелектуального розвитку обдарованої учнівської молоді Чаплинського району, забезпечення її підтримки та спрямована на заохочення талановитих розумних дітей із сільської місцевості, для створення власної історії успіху, яка в подальшому допоможе дитині реалізуватися в дорослому житті.

Почесна відзнака “Кращий учень Чаплинського району” та грошова винагорода призначається учням (слухачам, вихованцям) загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Чаплинського району, які є переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів ІІ етату Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та інтелектуальних конкурсів.

Подання на нагородження проводиться відділами освіти, культури, молоді та спорту сільських, селищних рад та Чаплинської райдержадміністраці до 01 травня 2019 року.

Розміри грошової винагороди:

– І ступеня-15000 грн, для учнів переможців Міжнародного, Всеукраїнського рівня олімпіад, конкурсів;

– ІІ ступеня- 10000, для учнів переможців олімпіад, конкурсів Всеукраїнського та обласного рівнів;

– ІІІ ступеня- учням, які здобули перемогу у кількох обласних олімпіадах, інтелектуальних конкурсах.

Кошти будуть виділятися за рахунок Херсонського обласного благодійного Фонду Євгенія Рищука.

Вручення нагороди відбудеться урочисто за участю голови Херсонського обласного благодійного Фонду Євгена Рищука. Протягом травня-серпня 2019 року.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment