Благодатний вогонь доставлено на Херсонщину

7 квітня священний вогонь з Єрусалиму було доставлено на Херсонщину.
Отця Ігоря Семеніхіна, головного капелана області супроводжували представники ОДА та депутати обласної ради, які були у складі делегації, доставили вогонь з Києва авіарейсом напередодні свята і передали його представникам релігійних конфесій та керівникам районів області, представникам прикордонної служби і військовим. Це вже четвертий рік поспіль мешканці Херсонщини отримують вогонь з Єрусалиму.

Спільно з очільником області Андрієм Гордєєвим Благодатний вогонь зустрічали Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, народні депутати України Олександр Співаковський та Тарас Кремень, заступники голови ОДА Олександр Адамчик і Євген Рищук, директор департаменту економічного розвитку Дмитро Бутрій та журналісти.

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив: « Я щиро вдячний Вам, отець Ігор і всім, хто супроводжував Вас у подорожі за Благодатним Вогнем. Херсонщина – край миру та спокою. І всі ми щиро віримо в благодатну допомогу і нашу особисту силу та мудрість. Нехай ця Божа іскра і надалі несе тепло та світло в оселі всіх жителів нашої рідної Херсонщини та всієї України!»
Отримати частинку вогню до аеропорту приїхали близько 100 зацікавлених осіб.
Після чого разом із отцем Євгенієм (Сидоренком) очільник області Андрій Гордєєв та делегація передали  вогонь таким релігійним громадам: Українській Автокефальній Православній Церкві, Кафедральному собору Стрітення Господнього Української православної церкви Київського патріархату, Греко-Католицькій церкві та Храму Святої Тройці Української православної церкви Київського патріархату.

Благодатний вогонь з нетерпінням чекали священнослужителі і віряни.
В цей час керівники районів направлялись до місцевих церков, де їх чекали прихожани, які кожного року чекають на священну іскру.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment