Андрій Гордєєв: «Спортсмени – це гордість України і Херсонщини!»

14 квітня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв завітав на фінальні бої Міжнародного турніру з боксу (класу А), присвяченого пам’яті майстра спорту СРСР Миколи Мангера. Вже втринадцяте престижні змагання проходять в нашій області, у Херсонському вищому училищі фізичної культури Херсонської обласної ради.

«Для багатьох видатних боксерів ці змагання стали початковим етапом на шляху до визначних перемог. Своїми досягненнями у боксі Україна заявила про своє право на гідне місце серед провідних держав світу», – зауважив Андрій Гордєєв.

Крім того, очільник області побажав боксерам успіхів, професійного зростання та яскравих перемог: «Ваші перемоги – це приклад великого патріотизму, самовідданості та могутнього духу для юних українців. Спортсмени – це гордість України і Херсонщини!»

Загалом у турнірі взяло участь 75 спортсменів з Ізраїлю, Азербайджану, Молдови, Казахстану, Узбекистану, Індонезії, Білорусі, а також два склади Національної збірної України і команда з Херсона.

Херсонська збірна показала рекордний результат. Спортсмени посіли перше загальнокомандне місце, виборовши чотири золотих, одну срібну і дві бронзові медалі.

За результатами боїв I місце посіли:

  • у ваговій категорії 60 кг – Жан Гаспарянц;
  • у ваговій категорії 69 кг – Артем Соловйов;
  • у ваговій категорії 75 кг – Дмитро Щербина;
  • у ваговій категорії + 91 кг – Артур Саргсян.

II місце у ваговій категорії 56 кг – Жермен Ншимиримана.

III місце отримали:

  • у ваговій категорії до 91 кг – Дмитро Брайко;
  • у ваговій категорії 81 кг – Андрій Петухов.

Також рішенням головної суддівської колегії турніру в число кращих суддів цих змагань увійшов представник Херсонської області Роман Чернишов.

http://khoda.gov.ua/andr%D1%96j-gord%D1%94%D1%94v%3A-sportsmeni-%E2%80%93-ce-gord%D1%96st-ukra%D1%97ni-%D1%96-hersonshhini%21

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment