Андрій Гордєєв провів робочу зустріч щодо будівництва сонячної електростанції

11 жовтня голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв провів робочу зустріч з представниками ТОВ «Атлас Кепітал Енерджи» щодо реалізації проекту будівництва сонячної електростанції потужністю 50 МВт поблизу Старої Збур’ївки Голопристанського району Херсонської області.
Відповідний меморандум про співпрацю між адміністрацією та компанією ТОВ «Атлас Кепітал Енерджи» було підписано ще 10 квітня минулого року.
У рамках зустрічі представники компанії прозвітували про стан виконання плану календарного графіку, а також повідомили, що будівництво СЕС розпочнеться вже у листопаді поточного року.
У свою чергу, Андрій Гордєєв запевнив, що обласна влада зацікавлена в реалізації проекту альтернативної енергетики та всіляко підтримуватиме його, але за умови співпраці інвестора з  місцевими підрядними та будівельними компаніями.

Довідково:
У Туреччині ТОВ «Атлас Кепітал Енерджи» побудувано близько 30 сонячних електростанцій загальною потужністю понад 1,5 ГВт. Компанія не перший рік працює в Україні і вже реалізувала проекти в сфері сонячної енергетики у західних регіонах України, а також зарекомендувала себе, як соціально відповідальний інвестор з прозорими умовами роботи та чіткими термінами виконання.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment