Андрій Гордєєв передав благодатний вогонь військовим

8 квітня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом з головою відділу військового духовенства, протоієреєм Ігорем Семеніхіним, представниками місцевої влади привітав особовий склад 57 бригади з Великоднем, передав освячені паски, добре слово та, найголовніше – благодатний вогонь з Єрусалиму, доставлений з Києва увечері напередодні великого свята.

«Традиційно 4 рік ми сприяємо появі благодатного вогню на Херсонщині, передаємо його релігійним громадам, а також військовослужбовцям. За цей час в області, слава Богу, все спокійно, мирно, люди планують своє майбутнє, народжують дітей, одружуються, мріють. Завдяки духовній єдності ми стоїмо за спільне спокійне життя без війни та агресії», – звернувся очільник області Андрій Гордєєв до захисників і побажав їм душевної кріпості, здоров’я, миру, любові, щоб їх дочекалися вдома живими та неушкодженими.

Протоієрей Ігор Семеніхін звернувся до військових з настановою: «Господь посилає чудеса, щоб ми укріплялися в вірі. Іскра Божого вогню розходиться по всьому світу, щоб ми знали, що Господь завжди поруч з нами. Не тільки у повсякденному житті, але й на війні – лише з Богом та з правдою».

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment