Аналіз запитів на інформацію за І квартал 2019 року

Протягом І-го кварталу 2019 року до Чаплинської районної державної адміністрації надійшло 10 ( у 2018 р. – 18) запитів про надання публічної інформації, з яких: через СЕД АСКОД – 7, електронною поштою – 3, поштою – 0, особисто – 0.

За категоріями запитувачів 7 запитів надійшло від юридичних осіб, 2 – від громадських об’єднань, 1- від фізичних осіб, 0 – від представників ЗМІ.

Запити стосувалися надання наступної інформації: щодо програм підтримки внутрішньо переміщених осіб до 2020 року; про бюджетні програми, що передбачають надання допомоги ветеранам, в тому числі, учасникам бойових дій, учасникам війни, інвалідам війни, членам сімей загиблих ветеранів, що діяли в 2016-2018 роках; стосовно переліку комунальних підприємств району; щодо кількості шкільних та інших автобусів, комунальної техніки, які планується купувати за рахунок місцевих бюджетів у 2019 році; про місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб; щодо комунальних та громадських формувань з охорони громадського порядку; стосовно поштових та електронних адрес органів місцевого самоврядування району.

Отримані районною державною адміністрацією протягом І кварталу 2019 року 10 запитів розглянуто в установлені чинним законодавством строки.

Поширити через...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Інші статті

Leave a Comment