Аналіз запитів на інформацію за І квартал 2019 року

Протягом І-го кварталу 2019 року до Чаплинської районної державної адміністрації надійшло 10 ( у 2018 р. – 18) запитів про надання публічної інформації, з яких: через СЕД АСКОД – 7, електронною поштою – 3, поштою – 0, особисто – 0.

За категоріями запитувачів 7 запитів надійшло від юридичних осіб, 2 – від громадських об’єднань, 1- від фізичних осіб, 0 – від представників ЗМІ.

Запити стосувалися надання наступної інформації: щодо програм підтримки внутрішньо переміщених осіб до 2020 року; про бюджетні програми, що передбачають надання допомоги ветеранам, в тому числі, учасникам бойових дій, учасникам війни, інвалідам війни, членам сімей загиблих ветеранів, що діяли в 2016-2018 роках; стосовно переліку комунальних підприємств району; щодо кількості шкільних та інших автобусів, комунальної техніки, які планується купувати за рахунок місцевих бюджетів у 2019 році; про місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб; щодо комунальних та громадських формувань з охорони громадського порядку; стосовно поштових та електронних адрес органів місцевого самоврядування району.

Отримані районною державною адміністрацією протягом І кварталу 2019 року 10 запитів розглянуто в установлені чинним законодавством строки.

Поширити через...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Інші статті

Leave a Comment