Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla

    191059   08 грудня 2016 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з представниками виконавчих комітетів сільських рад проведено профілактичні заходи в с. Новонаталівка та с. Шевченко Чаплинського району, а саме, проведено профілактично-роз’яснювальну роботу в Новонаталівській та Шевченківській ЗОШ з учнями, які перебувають на внутрішньошкільному профілактичному обліку, та їх батьками, здійснено обстеження умов проживання дітей в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, опікунів, піклувальників та прийомних сім’ях. За результатами проведених заходів складено відповідні акти обстеження, надано рекомендації батькам та законним представникам дітей, двом батькам видано офіційне попередження про неналежне виконання батьківських обов’язків.

IMG 0905Днями  службою у справах дітей Чаплинської районної державної адміністрації спільно з управлінням соціального  захисту населення райдержадміністрації було проведено святковий захід для прийомних дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дитячих будинків сімейного типу  під назвою «Родинний затишок».

Подробнее...

233Разом з літом настали довгоочікувані для всіх дітей літні канікули. У цей час безтурботні діти віддають весь свій вільний час прогулянкам, купанню та іншим дитячим розвагам.

         При цьому мало хто з батьків замислюється про те, що три місяці - це досить тривалий термін, щоб забути про школу. Тому для того, щоб ваша дитина дійсно плідно провела літо, необхідно поєднати відпочинок, розваги і підготовку до нового шкільного року, який, повірте, настане також непомітно, як і літні канікули.

       Для того, щоб батьки не  турбувались про те, чим в дану хвилину зайняте їх улюблене чадо, потрібно нагадати своїм дітям про необхідність дотримання декількох правил:

Ідучи на канікули, ПАМ'ЯТАЙ:

Детальніше...

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні142
mod_vvisit_counterВчора668
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3005
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4954
mod_vvisit_counterУ цьому місяці9812
mod_vvisit_counterУ минулому місяці28294
mod_vvisit_counterВсього167368

За останні 20 хвилин: 7
Ваш IP: 54.225.38.53
,
Зараз: 2017-08-18 06:54

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.