Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla

1444300538 photos overall 0075 subsid zapit-vidpov1 травня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України  від     26 квітня 2017 року № 300 «Про  внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни, зокрема, до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року  № 848 (далі - Положення).

            Відповідно до абзацу одинадцятого пункту 14 Положення  після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи  з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період  для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді.

При цьому у разі наявності простроченої понад  два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних  послуг   субсидія на наступний строк не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту  населення інформує особу.

Детальніше...

chto-luchshe-vybratПоложенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (зі змінами)  визначено умови призначення та порядок надання громадянам   щомісячної   адресної   безготівкової   субсидії  для відшкодування   витрат   на   оплату  управління  багатоквартирним будинком,   користування  житлом  або  його  утримання  та комунальних послуг (водо-,    газопостачання,  водовідведення, електроенергія, вивезення  побутового сміття та рідких нечистот).

Детальніше...

14a7918fcdf6dc302c80fa10f1a86a7a XLЗ 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

На основі змін, у травні органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

Повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно буде лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок проведуть автоматично, без повторного звернення. 

Детальніше...

1446052505 1005Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2017 року № 51 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України  від 6 серпня 2014 року № 409» Уряд переглянув окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.

 Зокрема, переглянуто соціальні нормативи використання:

 теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та / або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

 електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВт/г до 51 кВт/г на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

Детальніше...

hygrkcpchhjbpizbyxpzzcnsawig4Субсидія є безповоротною і її отримання  не  пов'язане  і  не тягне за собою зміни форми власності житла.

Субсидія  на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива   призначається   у   разі,   коли  житлове  приміщення  не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Норми забезпечення  населення  скрапленим  газом,  твердим та рідким  пічним  побутовим  паливом,  згідно  з якими призначаються субсидії, визначаються Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними,  Київською  та  Севастопольською  міськими   державними адміністраціями.

Детальніше...

Еще статьи...
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні143
mod_vvisit_counterВчора668
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3006
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4954
mod_vvisit_counterУ цьому місяці9813
mod_vvisit_counterУ минулому місяці28294
mod_vvisit_counterВсього167369

За останні 20 хвилин: 8
Ваш IP: 54.225.38.53
,
Зараз: 2017-08-18 06:55

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.