Чаплинська районна державна адміністрація

Офіційний сайт

joomla

3103

2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Не викликає сумніву, що це - ще один крок на шляху до співдружності двох країн, а зближення українського та японського народів посприяє розвитку діалогу культур, таких своєрідних і цікавих

Чим здивує Україна друзів з Далекого Сходу? Оплетеною легендами й казами давньою історією, мелодійними піснями та старими іконами, щирою душею й відчайдушною звитягою, неповторним співом і веселими танцями. Не менш цікавою для наших співвітчизників виявиться далека загадкова Японія.

Це країна з дуже давніми й непорушними традиціями, що чітко дотримуються й досі. Так залишилися традиційними

Детальніше...

IMG 20160923 13340021 вересня 2016 року в обласній універсальній науковій бібліотеці ім.. О.Гончара м.Херсоні відбувся ювілейний обласний фестиваль «Бібліотечна палітра Херсонщини -2016». На конкурс творчості бібліотекарів «Ярмарок відкриттів» бібліотекар селищної бібліотеки-філії Асканія- Нова Огороднікова Ірина Анатоліївна підготувала презентацію на тему: «Мои любимые Тильды», а також привезла свої вироби на виставку творчості бібліотекарів області. Для всіх бажаючих Ірина Анатоліївна провела майстер-клас по виготовленню ляльки-тільди «Банная фея». Колегам дуже сподобалася ця талановита дівчина з неабиякою харизмою та вмінням спілкуватися.

Детальніше...

       dsc07617 1024x681-e1432815970892-1024x547Сива давнина. Далека Історія. Наші прапращури. Якими були їхні думки, помисли, вчинки? Чим керувалися вони, приймаючи ті чи інші рішення? Із сьогодення  важко з упевненістю  сказати, як розвивалися події понад тисячу років тому і що спонукало наших предків чинити так або інакше. Але збереглися, на щастя, поодинокі факти з історії, що дають можливість у своїй уяві відтворити ті події.

        Понад одинадцять століть тому східні слов’яни створили свою першу державу, яка у вітчизняних і зарубіжних писемних та інших джерелах називалась Руссю, або Руською землею, а згодом вчені-історики назвали її Київською, або Давньою Руссю.

        Київська Русь упродовж її існування була однією з могутніх, економічних і культурно розвинутих і шановних держав середньовічної Європи. ЇЇ територія сягала від Балтики і Льодовитого океану до Чорного моря і від Волги до Карпат, охоплюючи приблизно понад 800 тис. км. майже половина в межах сучасної України, на якій  проживало за різними підрахунками від

Детальніше...

emblema 1Розмови про українську культуру найчастішеведуться в двох форматах - «пропало все» і «ми відроджуємося». Одномоментніемоціїв таких дискусіяхнайчастішеперемагають здоровий глузд. Хорошими лікамипроти будь-якого роду істерики є тактика точнихданих. Тобто, цифр, якімалюють картину того, щовідбувається в реальності.

Не так давно Державна служба статистики Україниоприлюднилачерговідані про те, як себе почуваєкультурний сектор країни. Українськітеатри, музеї, концерти, кінопокази, бібліотеки, клубнізаклади, книговидання – всіціформи культурного життяподані в динаміці цифр

Детальніше...

0001018 травня – Всесвітній день музеїв. Цікаво, чи давно з’явилась в календарі ця дата?

Додамо трохи історії. Перший Мусейон був заснований Птоломеєм І в Олександрії як учбовий заклад, що повністю знаходився на утриманні держави, на відміну від усіх інших учбових закладів.

Музеї сучасного типу з’явились у XVIIІ ст., і потрапити до них було не так просто. Так для відвідування Британського музею у Лондоні потрібно було спочатку письмово зареєструватись. Першим музеєм, відкритим для всіх відвідувачів став Лувр (1793р). Слово Музей (від грецького – Будинок Муз) спочатку означало колекцію експонатів, з XVIIІ ст. воно включає також будівлю, де вони розташовуються. З XIX ст. в музеях почали вести науково-дослідну роботу, а з шестидесятих років XX століття почали проводити освітні проекти для дітей, підлітків і дорослих. День музеїв святкується з 1977 року, а ніч музеїв вперше було проведено в Берліні у 1997 році.

детальніше...

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Лічільник відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні150
mod_vvisit_counterВчора668
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3013
mod_vvisit_counterНа минулому тижні4954
mod_vvisit_counterУ цьому місяці9820
mod_vvisit_counterУ минулому місяці28294
mod_vvisit_counterВсього167376

За останні 20 хвилин: 10
Ваш IP: 54.225.38.53
,
Зараз: 2017-08-18 07:13

Copiright © 2016, Чаплинська РДА. Всі Права Захищені.